NOT KNOWN FACTUAL STATEMENTS ABOUT KAJAKI SULEJóW

Not known Factual Statements About kajaki sulejów

Not known Factual Statements About kajaki sulejów

Blog Article

Nr konta do wpłaty zaliczek (30% ceny wynajmu kajaka, w tytule proszę wpisać datę rezerwacji oraz imię i nazwisko wynajmującego)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

Możemy się poszczycić naszymi kajakami, to nasz największy atut, są nowoczesne i bardzo wygodne.

To doskonały sposób na spędzenie czasu, który nie tylko dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, ale także pozwoli Ci odkryć piękno natury w najbardziej autentyczny sposób.

To niezwykłe przeżycie, które sprawia, że adrenalinowa przygoda łączy się z fascynującym widokiem na malownicze krajobrazy i błękitne wody rzeki.

You're employing a browser that won't supported by Facebook, so we've redirected you to definitely an easier version to supply you with the ideal expertise.

Augh 460 to kanu, które nawiązuje do najlepszych tradycji kanadyjskich kanu wykonywanych z drewna i płótna. Łatwe w prowadzeniu, stabilne. Kadłub z kilem wykonany z wielowarstwowego polietylenu o zwiększonej wytrzymałości.

Jeżeli jednak chcieliby Państwo zakończyć spływ wcześniej lub w innym miejscu, jesteśmy w stanie dojechać wszędzie tam gdzie będzie możliwość swobodnego dojazdu od wody.

Ze względu na dość znaczne odległości do przepłynięcia, wycieczka została podzielona na two dni. Pierwszym etapem będzie pokonanie Zalewu Sulejowskiego od Sulejowa do Zarzęcina -gdzie zaplanowany został nocleg.

Bardzo wygodne fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro Toura. Konstrukcja siedzeń jest wytrzymała ale przede wszystkim prosta – nie ma niepotrzebnych śrubek itp, które mogą łatwo się zgubić.

It seems like you have been misusing this feature by likely as well speedy. You’ve been briefly blocked from using it.

Wypożyczenie uwzględnia również wiosła i kamizelki asekuracyjne (dla dzieci i dorosłych). Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu ochronnego, jak na przykład nieprzemakalne pokrowce na bagaż.

Loty motolotnią Sulejów to sposób na zapomnienie o grawitacji i poczucie wolności. Czujesz wiatr we włosach i podziwiasz niesamowity widok, gdy unosisz się ponad rzeką Pilicą.

It seems like you had been misusing this aspect by going far too quick. You’ve been quickly blocked from working with it.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na kajaki sulejów ich użycie.Zgoda

Report this page